Střelci: ohrozí někdo Ronalda?

article image

4.2.2016 Papírově už ostatní nemají šanci. Nejlepším střelcem letošní Ligy mistrů se musí stát portugalský šutér Cristiano Ronaldo! Anebo snad bombarďáka z Realu přece ještě někdo trumfne? V závětří čekají i taková jména jako Lewandowski či Suárez!

Na kontě už má letos v pohárové Evropě 12 tref a pořád chce víc a víc. Ronaldův hlad po gólech a vlastní slávě je neukojitelný. Když Real vyhraje a on vyjde střelecky naprázdno, je zle. Proto se nedá čekat, že by ve svých ofenzivních choutkách polevil. Navíc římské AS není pro osmifinále zase tak vážná překážka, což se ukázalo v prvním klání na Olympijském stadionu v Římě, kde Ronaldo opět rozvlnil síť. Pátá trofej nejlepšího střelce Champions League už pomalu říká Ronaldovi pane...

Překážka Juve

Nicméně jsou tu i další! O čtyři góly zpět je snajpr Bayernu Robert Lewankowski, který má formu a Mnichované na něj sázejí. Na rozdíl od Ronalda je to klasický muž do vápna, kterého spoluhráči v jednom kuse hledají. Jenže před ním nyní stojí jiná italská překážka, turínský Juventus, jehož defenzíva je pověstná. Těžko předpokládat, že polský střelec si z ostříleného brankáře Buffona udělá trhací kalendář. Nicméně minimálně přiblížit Ronaldovi se může a v dalších kolech, kdo ví?

Rus a zabiják

Každopádně opticky větší šance se naskýtá šestigólovému Rusovi Dzyubovi, jehož Zenit by to mohl mít proti obraně Benfiky přece jen snazší. V prvním vzájemném klání v Lisabonu se to však nepotvrdilo, ruský snajpr vyšel gólově naprázdno a do odvety si musí seřídit mířidla, Petrohrad je po prohře 0:1 jednou nohou z kola ven.

A pak je tu skupina pětigólových na čele se zabijákem Barcelony Suárezem. Ten je v úžasné formě, k ruce má šikuly Messiho s Neymarem, jenže proti němu bude stát v bráně Arsenalu Petr Čech. Že by si ho Uruguayec povodil? Třeba se také naplno projeví až v dalších kolech – vždyť pokud chce Barca obhájit titul, musí odehrát ještě sedm zápasů. To se týká ale i všech ostatních, takže dost příležitostí si vylepšit konto a zaútočit na zatím pevně vládnoucího krále Ronalda!

Top střelci LM posledních 10 sezón

2005–06       Ševčenko    AC Milán   9

2006–07       Kaká           AC Milán   10

2007–08       Ronaldo     Manchester U.     8

2008–09       Messi          Barcelona   9

2009–10       Messi          Barcelona   8

2010–11       Messi          Barcelona   12

2011–12       Messi          Barcelona   14

2012–13       Ronaldo      Real  12

2013–14       Ronaldo      Real  17

2014–15       Messi          Barcelona   10

                   Ronaldo      Real  10

                   Neymar      Barcelona 10

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Nejlepší střelec - Ronaldo C. ano 1.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip