Články

St.Patrick's – Legia Varšava: Irové podtrhnou polský horor
article image

23.7.201

Možná největší šok prvních zápasů 2. předkola Ligy mistrů. Polský gigant doma jen remízoval 1:1 s irskými nazdárky a teď se musí klepat, aby se podíval do dalšího kola. Na Ostrovech to bude velká řež a dál půjdou domácí!

Bylo to opravdu jen nerozehraností po dlouhé letní pauze? Legia sice přestřílela protivníka 19:7, jenže na bránu vyslali její střelci pouhé tři pokusy. Ujal se až ten z 91. minuty, kterým si Poláci vybojovali alespoň remízu. Ta ale stačit nemusí. Jistě, v očích fotbalového světa zůstávají hráči z Varšavy stále favority na postup, ale... Irští chasníci doma mohou hrát skutečnou „kopanou“ – důrazný fotbal s jednoduchými dlouhými nákopy, jimiž znepříjemní kvalitnějšímu soupeři život. St.Patrick's je navíc v pohodě, v lize dostává v průměru sotva gól na zápas, navíc poslední kolo si kvůli Lize mistrů předehrál už v červnu a hráči se mohli celý týden připravovat na důležitou odvetu. Legia naopak v úvodním kole polské soutěže nepauzírovala a doma senzačně prohrála 0:1 s nováčkem Belchatowem. Přičteme-li k tomu nedávnou porážku 2:3 v Superpoháru se Zawiszou, nový ročník zatím vypadá jako jeden velký horor. A ten bude v Irsku pokračovat!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Postup - St.Patrick's - Legia Varšava 1 2.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip