Články

Stosur – Wozniacki: velká bitva se natáhne
article image

19.7.2016

Letošní vzájemné měření sil na trávě v Eastbourne vyznělo jasně pro Dánku Wozniackou, která ztratila jen tři gamy. Nyní se obě tenistky střetnou na tvrdém povrchu ve Washingtonu a bude to o poznání vyrovnanější bitva.

Bilance vzájemných zápasů vyznívá mírně pro Wozniackou (6-4), která ovládla čtyři z posledních pěti měření sil a na hru dříve neoblíbené australské tenistky tak nejspíše našla úspěšný recept. Ten zafungoval i v červnu v Eastbourne (6:2, 6:1), kam však Stosurová dorazila vyčerpaná z nejtěžšího Grand Slamu sezony French Open, na němž dokráčela až do semifinále! Předešlé měření sil loni v Dubaji ovládla Wozniacká až po třísetové bitvě a také ve Washingtonu by měla být k vidění velká bitva. Australanka letos nehraje vůbec špatně a tvrdý povrch svědčí její agresivní hře, což v hlavním městě USA ukázala již v prvním kole proti Kudryavtsevové (6:3, 6:0). Wozniacká letos nijak výrazně nezáří, jejím turnajovým maximem je semifinále v lednu v Aucklandu. Zajímavá bitva by se mohla protáhnout na tři sety!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Stosur S. - Wozniacki C. 3 2.21
Počet gamů - Stosur S. - Wozniacki C. 22,5 + 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip