Články

Stosur S. – Wozniacki C.: Dánku dožene po triumfu únava
article image

25.9.2016

Nebude to mít snadné. Dánská tenistka Caroline Wozniacki vyhrála turnaj v Tokiu, hned na úvod podniku ve Wu-chanu ji ale čeká Samantha Stosur. A Australanku rozhodně nezničí.

Konečně zase mohla jásat! Po roce a půl vyhrála Wozniacki turnaj WTA a naznačila, že stále touží po návratu mezi elitu. Někdejší tenisová královna a dvojnásobná grandslamová finalistka se dostala ze zdravotních problémů a na asijské tour se ukázala ve skvělém světle. To sebou ovšem přináší i potíže – hned po finále v Japonsku přelet do Číny a první kolo proti obtížné soupeřce. Se Stosur má sice příznivou bilanci 6:5, ovšem bývají to velké bitvy, naposledy jí ve Washingtonu ve druhém setu vzdala. Hledat favoritku tohoto duelu je ošidné, znovu se očekává vyrovnaná a dlouhá tahanice s otevřeným koncem. Proti Dánce ale hraje zmíněný faktor únavy, zatímco odpočatá Australanka se představí poprvé od porážky ve 2. kole grandslamového US Open. Dá se tedy čekat ledacos, jen ne pohodová výhra Wozniacki.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap gamy - Stosur S. - Wozniacki C. -4,5 1 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip