Články

Stosur S. – Šafářová L.: jasná záležitost české hvězdy
article image

26.5.2016

V pražském finále ji po třísetové bitvě porazila a vrátila se na vítěznou vlnu. Česká tenistka Lucie Šafářová znovu propadla kouzlu grandslamové Paříže a australskou sokyni smázne.

Po roce se vrátila na místo činu, kde dosáhla prozatímního životního úspěchu – postupu do finále French Open. „Zase na mě dýchla ta pařížská atmosféra, užívám si tu každou chvíli. Snad to bude takto pokračovat,“ usmála se jedenáctá nasazená. Ve dvou zápasech ztratila jen šest gamů, ovšem počítá, že teď to bude proti Stosur větší bitva. „V Praze to byl velký boj, bude to určitě těžký zápas,“ připomenula měsíc staré těsné vítězství 3:6, 6:1, 6:4. Australanka se hned v prvním kole Paříže pořádně zapotila s Japonkou Doi, navíc ví, že na Češku to neumí – vzájemná bilance je z jejího pohledu 3:11. Šafářová nabízí pestřejší hru, je agresivnější a pohyblivější. Pokud si udrží dosavadní koncentraci, nedá soupeřce šanci.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Stosur S. - Šafářová L. 0:2 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip