Články

Stoke – Tottenham: Spurs sníží manko
article image

17.4.2016

Kohouti pronásledují vedoucí Leicester a stále živí naději na zisk anglického titulu. Domácí Potters se drží v horní polovině tabulky, v posledních pěti kolech ale jenom jednou zvítězili a rozjetého protivníka se jim přibrzdit nepodaří…

Před pětapadesáti lety získal Tottenham druhý a zatím svůj poslední anglický titul. Letos může dokráčet znovu až na vrchol, musí však doufat, že vedoucí Leicester začne klopýtat tak, jak to předvedl v neděli s West Hamem (2:2). A k tomu nesmí Spurs ztrácet body! Do Stoke si tak londýnský mančaft jede pro vítězství, které by jej udrželo v kontaktu s vedoucími Liškami. Formu mají svěřenci kouče Pochettina výtečnou, vyhráli tři z posledních čtyř duelů, v nichž je dokázal obrat o body jen Liverpool (1:1). Právě s Reds se v minulém kole utkali domácí Potters a nedopadlo to dobře, z Anfieldu odjeli s výpraskem 1:4! Celek z Britannia Stadium tím jen potvrdil, že se herně trápí, jediná výhra z posledních pěti duelů je málo… Ačkoliv domácí disponují celou řadou šikovných ofenzivních borců (Shaqiri, Krkič, Arnautovic, Afellay, Joselu, Crouch), jejich největší slabinou je mizerná produktivita (1,12 gólů na zápas). Mladý kádr Spurs dosud vstřelil téměř dvojnásobný počet branek než Stoke, jen samotný kanonýr Kane má na pažbě už skvělých 22 zářezů. Právě velká útočná síla hostů zápas rozhodne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Stoke - Tottenham 2 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip