Články

Stoke – Newcastle: Straky venku padnou
article image

28.9.2014

Souboj dvou celků, které nutně potřebují zvítězit, uzavře 6. kolo Premier League. Poslední Newcastle v nové sezoně ještě nevyhrál a nad jeho manažerem Pardewem visí hrozba vyhazovu. Na Britannia Stadium ale jeho svěřenci neuspějí…

Hosté jsou ve velké herní i výsledkové krizi. V pěti ligových duelech třikrát remizovali a dvakrát prohráli, v součtu s minulou sezonou čekají na vítězství v Premier League už třináct zápasů! V anglickém tisku se šíří zvěsti, že porážka ve Stoke by jejich kouče Pardewa přišla hodně draho a dostal by padáka, jeho svěřenci tak musí zabrat! Zlepšit výkony jako mávnutím kouzelného proutku ale není snadné, navíc do utkání Straky nepůjdou v plné síle – záložník Abeid je v trestu, středopolaři Siem de Jong s Aronsem i obránce Santon jsou zranění a nemohou nastoupit. Nejistý je také start krajního beka Janmaata, naopak trio klíčových borců Cissé, Gouffran, Krul by mělo být připraveno nastoupit. V průběhu minulého týdne si Newcastle mírně zvedl sebevědomí výhrou v Ligovém poháru nad Crystal Palace, ovšem Stoke v poháru také uspělo a na vlastním hřišti chce za každou cenu zvítězit. V obou předešlých duelech na Britannia Stadium totiž selhalo a padlo s Aston Villou (0:1) i Leicesterem (0:1), přitom doma Potters bývají tradičně velmi silní a například loni tam v průběhu celé sezony vyšli bodově naprázdno jen třikrát… Kouč Stoke Mark Hughes má k dispozici téměř kompletní kádr, jeho svěřenci tradičně předvádí agresivní, důrazný a fyzicky náročný fotbal, který by měl na Newcastle platit. Letos už ukázali velké kvality při vítězství 1:0 na půdě Manchesteru City. Jejich další neúspěch na vlastní půdě je nepravděpodobný, Crouch a spol. trápícího se soka porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Stoke - Newcastle 1 2.12

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip