Články

Stoke - Manchester United: favorit svoji roli zvládne
article image

17.12.2013

Manchester United neprožívá kvůli trápení v Premier League právě nejlepší sezonu, nyní ale má možnost uchovat si naději na zisk jednoho z pohárů. Ve čtvrtfinále Ligového poháru sice Stoke bude kousat, favorit ale nakonec zvítězí!

První rok po šestadvacetiletém panování Alexe Fergusona je podle očekávání v United přece jen trochu rozpačitý. Zatímco v Lize mistrů se to na výsledcích zatím ještě příliš nepoznalo, v Premier League je to mnohem horší – průběžné osmé místo není právě ideálním výsledkem. Na druhé straně United nemají na příčky znamenající vstup do Ligy mistrů zase tak nepřekonatelný bodový příkop, záležet bude, jak zvládnou náročný vánoční program. Jeho předzvěstí je Ligový pohár, co do prestiže až třetí v pořadí anglických trofejí. V něm Rooney a spol. potřebují přejít přes Stoke, které je v Premier League zatím v klidném středu a může hrát bez zábran. V posledních sedmi ligových utkáních prohrálo jen jednou, zatímco United sice v minulém duelu vyhráli na hřišti Aston Villy, ale předtím dvakrát padli doma. Vzájemné zápasy posledních let jsou pochopitelně ve prospěch hostů, ale to už je Fergusonova historie. Ten pod novým trenérem sice United doma zvládli, ale zvítězili jen 3:2. Ovšem také druhé měření sil ovládnou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Stoke - Man.United 2 1.64

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip