Články

Stoke – Manchester City: Potters favorita nezastaví
article image

5.12.201

Výhra nad Southamptonem v minulém kole vynesla Citizens zpět do čela tabulky, kde se chtějí udržet co nejdéle. Na hřišti Stoke se nevítězí snadno, hosté ale disponují takovou kvalitou, aby na Britannia Stadium uspěli!

Potters tradičně bývali těžkým protivníkem, který uměl favoritům svou fyzickou hrou pořádně otrávit život. V poslední době ale do týmu přišla celá řada borců, jimž je vlastní spíše technický a kombinační fotbal (Shaqiri, Krkič, Ireland, Affelay, Arnautovic, Muniesa), který se snaží svěřenci Marka Hughese v nové sezoně předvádět. Příliš se jim to ale nedaří! Ačkoliv velmi dobře brání (14 inkasovaných gólů), ve hře směrem dopředu se trápí a navzdory velkému ofenzivnímu potenciálu nedávají góly (průměr 0,78 G/Z). To Citizens jsou o poznání produktivnější, žádný jiný tým v soutěži nevstřelil více branek (30)! Z nečekaného výprasku od Liverpoolu (1:4) v 13. kole se dokázali rychle oklepat a výhra 3:1 nad Southamptonem je vrátila zpět na první příčku tabulky. Ve Stoke budou muset trpělivě dobývat uzavřenou domácí obranu, bude to velká bitva. Jejich kvalita ale nakonec převáží, uspějí s čistým štítem!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip