Články

Stoke – Liverpool: první semifinále moc branek nepřinese
article image

4.1.2016

V ligové tabulce je dělí pouhý bodík, mají navlas stejnou formu. I proto lze od prvního semifinálového duelu Capital One Cupu čekat hodně vyrovnaný boj. Kdo si do odvety ponese výhodnější pozici?

Remíza, prohra, dvě výhry a naposledy o víkendu porážka. Je až zarážející, jak fotbalisté Liverpoolu a Stoke kopírují v Premier League své výsledky. Teď se setkávají v semifinále Ligového poháru a oba větří velkou šanci na úspěch. Co očekávat od prvního duelu? Určitě opatrnější boj, protože rozhodovat se bude až za tři týdny v odvetě na Anfieldu. Oba celky jsou značně nevyzpytatelné, což platí zejména o Liverpoolu snažícímu se pod novým koučem Kloppem znovu oprášit někdejší slávu.

Reds ve čtvrtfinále dostali v Southamptonu gól už po pár desítkách sekund, aby nakonec uštědřili domácím debakl 1:6. Ve Stoke už v tomto ročníku hráli a díky brance Coutinha ze závěru zvítězili 1:0. Ani teď se nedá očekávat žádná velká branková smršť.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Stoke - Liverpool 2,5 - 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip