Články

Stoke – Chelsea: šampion se zapotí
article image

26.10.2015

Na mistrovské Chelsea leží těžká deka, kterou svěřenci Josého Mourinha nemohou odhodit. Nyní mají šanci otočit mizernou sezonu k lepšímu v Ligovém poháru, ve Stoke se však soupeřům nehraje nikdy příliš dobře. Komu budete věřit?

V derby s West Hamem (1:2) prohráli pátý z deseti ligových duelů a krčí se na patnácté příčce tabulky. Úřadující angličtí šampioni z Chelsea pokračují v mizerných výkonech z úvodu sezony a kouč Mourinho marně hledá recept, jak z krize ven. Ligový pohár je ideální šancí k tomu, aby se Blues probudili, další porážka by mohla pod portugalským lodivodem definitivně podříznout trenérskou větev. Stoke přes léto notně posílilo, v jeho kádru nalezneme pět vítězů Ligy mistrů, což je totožný počet, jaký se jich pohybuje v sestavě Chelsea! V úvodu sezony ale Potters marně hledali rytmus a dlouho jim trvalo, než se sehráli, vždyť v prvních šesti kolech Premier League nezvítězili. Z posledních čtyř ligových duelů ale tři vyhráli a na trápícího se soka si budou věřit. Očekávám urputnou bitvu, první poločas by mohl skončit remízou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Stoke - Chelsea 0 3.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip