Články

Stoke – Chelsea: modrobílá mašina nezpomalí
article image

21.12.2014

Po minulé neúspěšné sezoně kouč Mourinho výrazně posílil kádr Chelsea a londýnský klub od úvodu ročníku potvrzuje roli největšího favorita na zisk titulu. O čelo tabulky se momentálně dělí s Citizens, od mistra ale odskočí!

Loni Blues nezískali ani jednu trofej, na což není José Mourinho vůbec zvyklý. Během letní pauzy tak portugalský trenér nezahálel, kádr vhodně posílil a Chelsea od prvních minut nové sezony ukazuje, že se s ní znovu musí počítat. První slabost dala najevo až na přelomu listopadu a prosince, kdy ve třech duelech jenom jednou zvítězila a v Newcastlu dokonce poprvé v sezoně prohrála (1:2). Při porážce v St. James‘ Parku ale nebyli Londýňané horším týmem a jejich premiérová ztráta byla z jejich pohledu notně smolná. V následujícím ligovém zápase se Fabregas a spol. okamžitě postarali o nápravu proti Hullu (2:0) a do Stoke si jedou pro další tři body. Na čele tabulky se na ně bodově dotáhli mistrovští Citizens, kterým tak mohou znovu odskočit, což by se jim nakonec mělo podařit! Jejich kádr překypuje kvalitou, na rozdíl od loňska si Chelsea dokáže poradit s případnou absencí některých opor, za které má kvalitní náhrady. Duel na Britannia Stadium ale nebude jednoduchý, Stoke doma naposledy přehrálo Arsenal 3:2 a svým agresivním a důrazným stylem dokáže většinu favoritů notně potrápit. Ovšem Blues jsou dostatečně silní na to, aby se s tvrdým fotbalem domácích vypořádali, navíc kreativita Fabregase, Hazarda či Oscara by měla tuhou defenzívu Stoke nakonec rozebrat. Potters se nedokázali střelecky prosadit v pěti z posledních šesti zápasech s Chelsea, která ovládla devět z dvanácti vzájemných střetnutí v Premier League. A zvítězí znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Stoke - Chelsea 2 1.59

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip