Články

St.Louis – Chicago: Rus Tarasenko se zase trefí
article image

20.4.2016

Senzace je na spadnutí! Obhájci Stanley Cup v sestavě s nejproduktivnějším hokejistou NHL stojí na pokraji vyřazení z play off. A Jestřábi z Chicaga zase neuhlídají ruského snajpra Tarasenka.

Čekalo se, že by mohli mít velké problémy a série bude dlouhá, ovšem po dvou prohraných duelech čelí borci Chicaga stavu 1:3 na zápasy a další zaváhání pro ně znamená stopku. Navíc utkání číslo pět se hraje na ledě jejich soků ze St. Louis. Blackhawks jsou stále o krůček pozadu – první zápas prohráli v prodloužení, třetí a čtvrt jen o gól. Zatímco jejich ofenzivní eso Kane, nejproduktivnější hráč základní části, se v play off ještě netrefil, v dresu soupeře exceluje Vladimir Tarasenko. Ruský šikula má po čtyřech zápasech bilanci 3+2, naposledy přispěl k výhře 4:3 dvěma góly. „Věříme, že můžeme porazit kohokoli,“ prohlásil trenér Blues Hitchcock po bitvě, po níž je obhájce Stanley Cupu na pokraji vyřazení. A produktivní Tarasenko se před svými fanoušky znovu blýskne a přidá si na konto další brankovou čárku.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - StL-Chi: Tarasenko V. ano 2.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip