Články

Štětín – Gliwice: rozjetí hosté znovu zvítězí
article image

10.8.2014

Souboj týmů z opačných pólů tabulky uzavře 4. kolo polské nejvyšší soutěže. Fotbalisté Gliwic vytěžili z úvodních třech zápasů jenom jeden bod a ve Štětíně tak zkusí vybojovat první triumf, domácí jsou ale ve formě a plány jim překazí!

Už loni bojoval mančaft z Gliwic o záchranu v polské lize a letos jej nejspíše stihne stejný osud. Alespoň soudě podle špatných výkonů, kterými se svěřenci španělského kouče Garcii od začátku nové sezony prezentují. Během úvodních třech kol Gliwice nestačily na Lech (0:4) a Lechii (1:3), bodovaly jen na hřišti slavné Wisly (1:1). S osmi inkasovanými brankami mají jasně nejhorší obranu soutěže a udržet na uzdě nejproduktivnější ofenzívu ligy, kterou se pyšní borci Pogonu Štětín a která průměrně střílí tři branky na zápas, pro ně nebude vůbec nic jednoduchého. Defenzivní hra Gliwic trpí pozdními příchody klíčových obránců Brožka s Nievesem, kteří se nestačili příliš sžít s týmem a tak se v obraně často vyskytují okénka, která soupeři nemilosrdně trestají. Navíc proti Štětínu kvůli zranění nenastoupí zkušený záložník Hanzel, což je pro hosty velká ztráta. Domácí jsou naopak ve velké pohodě, trenér Wdowczyk má k dispozici kompletní kádr, který v týdnu ještě posílili záložníci Loureiro a Okuno. Pogon v prvním utkání porazil Podbeskidzie 3:2 a následně zdolal Slask 4:1, až v minulém kole zaváhal, když s Piastí remizoval 2:2. Od své aktivní ofenzivní hry proti Gliwicím neustoupí, bude se tlačit do koncovky a měl by nakonec zvítězit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Štětín - Gliwice 1 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip