Články

St.Etienne – Paris SG: jasný postup hostujících favoritů
article image

1.3.2016

Osmkrát za sebou je porazili, čtyřikrát v řadě jim vystavili stopku v poháru. Fotbalisté St. Etienne jsou pro giganty z Paris SG příjemným sokem a potvrdí se to i ve čtvrtfinále Francouzského poháru!

Až ve 28. kole okusili první ligovou porážku, když lehce podcenili zápas v Lyonu. Jenže zatímco suverénnímu PSG v podstatě o nic nešlo, protože titul už má stejně v kapse, borci St. Etienne po domácím víkendovém zaváhání s Caen hodně smutnili. Ze čtvrté pohárové příčky totiž rázem spadli na sedmou! Do pohárové Evropy se sice mohou dostat i jinou cestičkou, jenže ta v Coupe de France se jeví být hodně trnitá. Proti už nyní stojí Ibrahimovic a spol., kteří jsou hladoví po všech trofejích, navíc po ligovém neúspěchu značně nabuzení. Vyjma maximální bojovnosti a urputné defenzívy toho domácí proti favoritovi nemohou moc co nabídnout. Bilance vzájemných zápasů je z jejich pohledu tristní. V této sezóně se soupeři potkali už třikrát – v lize PSG vyhrálo 4:1 (jediný inkasovaný gól byl vlastní) a venku 2:0, v osmifinále Ligového poháru 1:0. Je pravda, že protivníkova obrana dlouho odolávala, ale nakonec stejně padla. Tentokrát to bude stejné a PSG proletí do pohárového semifinále.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - St.Etienne - Paris SG -1 2 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip