Články

Stephens – Šafářová: postup za těžkou dřinu
article image

2.7.2015

Nejdříve těžce vydřené vítězství v téměř ztraceném mači nad Riskeovou, poté snadné na Hsiehovou. Co nyní čeká loňskou semifinalistku Šafářovou? Pravděpodobnější je první varianta, Američanka totiž na trávě umí.

Lucie Šafářová se s Wimbledonem málem rozloučila už v 1. kole, kdy s Alison Riskeovou prohrávala 3:6 a 4:5 a Američanka šla podávat na vítězství a překvapivé vyřazení favoritky. Jenže v tom okamžiku se o té doby „spící“ a kazící finalistka květnového French Open probudila, druhý set vyhrála 7:5 a následný 6:3. Rozjetá Lucie pak v dalším zápase suverénně přejela 6:2, 6:3 Su-Wei Hsieh z Tchaj-wanu.     

 

Jenže teď čeká na českou reprezentantku jiný kalibr. Sloane Stephens došla před dvěma lety ve Wimbledonu do čtvrtfinále, letos na French Open sebrala set v osmifinále krajance a světové jedničce Sereně Williams a v generálce na Wimbledon v Eastbourne padla až v semifinále s Agnieszkou Radwaňskou.

 

Bude to tvrdý boj, dva sety vítězku této bitvy neurčí.


Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Stephens S. - Šafářová L. 22,5 + 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip