Články

Stephens – Rybáriková: zámořský talent porazí Slovenku
article image

8.10.201

Mladá Američanka postupně stoupá žebříčkem WTA vzhůru, momentálně je už dvanáctá! Rybáriková prožívá solidní sezonu a umí překvapit, na posledních třech turnajích ale dvakrát nevyhrála ani zápas. Stephensovou neporazí.

Loňskou sezonu zahajovala jako hráčka z konce první stovky žebříčku WTA, letos útočí na nejlepší desítku! Rodačka z floridského Plantationu Sloane Stephensová udělala velký pokrok a potvrzuje pověst zázračného talentu, který v této sezoně dokázal na okruhu WTA porazit například legendární krajanku Serenu Williamsovou či hvězdnou Rusku Marii Šarapovovou. Na posledním turnaji v Pekingu došla do osmifinále a cestou zdolala i Kanaďanku Bouchardovou, která hned v prvním kole vystavila stopku právě Slovence Rybárikové. Svěřenkyně kouče Hubera si letos vytvořila žebříčkové maximum (31.), aktuálně se jí ale příliš nedaří. Stephensovou porazila loni ve Washingtonu dvakrát 6:3, v rakouském Linci ale nastal čas na odplatu! Američanka zvítězí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Stephens S. - Rybáriková M. 1 1.51

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip