Články

Štěpánek R. – Monfils G: Francouz doplatí na nerozehranost
article image

4.8.201

Potřebuje získat pohodu na betonech a pro první kolo nafasuje hned takového soka... Radka Štěpánka nečeká na tenisovém turnaji v Torontu snadný start, nicméně Francouz Gael Monfils je nerozehraný a s českým borcem prohraje!

Tři roky se už nepotkali – naposledy ve finále turnaje ve Washingtonu, které s přehledem ovládl český daviscupový tahoun. Přitom dříve na sebe naráželi relativně často, z osmi vzájemných duelu má Monfils lepší bilanci 5:3. Papírově je samozřejmě favoritem, na žebříčku je o třináct příček výše. Jenže... Francouz na tom jednak není zdravotně nejlépe, hlavně ale od wimbledonské porážky ve 2. kole s Jiřím Veselým neodehrál jediný ostrý zápas a na betony si musí teprve zvykat. To Štěpánek je na tom v tomto směru mnohem lépe, dřel na Floridě a odehrál celkem čtyři zápasy v Bogotě a Washingtonu. A to se může projevit! Oba hráči spoléhají na pestrý tenis, rádi mění tempo hry a chtějí své soky přechytračit. Při jejich vzájemné bitvě tak bude o to více rozhodovat momentální pohoda a přivyklost na rychlý povrch. To vše hraje do karet Štěpánkovi, jenž si vybojuje setkání ve 2. kole s tenisovým králem Djokovičem.

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip