Články

Štěpánek R. – Čilič M.: minimálně první set pro českého bojovníka
article image

8.6.2016

Návrat na kurty po zdravotní pauze má skvělý, s přechodem na trávu se rozjel ještě více. Tenisový veterán Radek Štěpánek ve Stuttgartu Chorvata zle potrápí a bude útočit na postup.

Déšť odložil jejich mač o jeden den, ovšem vyhlídky papírového favorita Marina Čiliče se tím nezlepšily. Přestože má ve světovém žebříčku k dobru více než sto míst, před Štěpánkem se mu dost možná klepou kolena. Český srdcař totiž chytá parádní formu! Na grandslamovém French Open byl hned v prvním kole dva míčky od senzační výhry nad pozdějším finalistou Murraym, na zeleném povrchu pak ve Stuttgartu prolétl kvalifikací a v prvním kole přetlačil i nevyzpytatelného Istomina. A teď si brousí zuby i na Čiliče! Chorvat má zatím celkem nevýraznou sezónu, byť žebříčkově je stále na skvělém 13. místě. Jenže v Paříži neuhrál ani kolo a od té doby nehrál zápas – na trávě to bude jeho premiéra. Proti bude stát z kvalifikace rozehraný protivník, jehož variabilní útočně laděný styl hry nikomu nesedí a na trávě je dvojnásob nebezpečný. Na vzájemné zápasy navíc Štěpánek vede 2:1! Zdá se, že jeho vítězství by nebylo zase tak velikou senzací, minimálně v první sadě by měl mít proti nerozehranému sokovi navrch.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Štěpánek R. - Cilic M. 1 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip