Články

Štěpánek - Berdych: získá veterán v derby alespoň set?
article image

27.5.201

Tohle bude pro českého fanouška pikantní souboj. Ve 2. kole grandslamového French Open se střetnou tenisoví kámoši Radek Štěpánek s Tomášem Berdychem. Ten je jasným favoritem, ale jednoduché to mít určitě nebude.

Štěpánek

+ pozice outsidera; pestrá hra

- nerozehraný; nemá vítězné údery

 

Berdych

+ agresivní styl; sebevědomí; forma

- nevděčná role favorita; nepříjemný protivník

 

 

Štěpánek nehrál kvůli zranění 7 měsíců tenis a nečekalo se, že by dokázal v antukové Paříži něco uhrát. Jenže v prvním kole si s přehledem poradil s Chorvatem Dodigem a naznačil, že se s ním musí počítat. „Vzhledem k tomu, co jsem zažil, je to pro mě obrovská vzpruha. Zase můžu hrát na nejvyšší úrovni,“ jásal nejstarší tenista v mužském pavouku a na české derby se těšil: „Půjdu do toho jako do každého zápasu, tedy s cílem vyhrát. S Berďou se známe dokonale, těžko na sebe něco vymyslíme. I tak se ho budu snažit překvapit,“ usmál se.

 

Se svým daviscupovým parťákem se střetli třikrát, Berdych vede 2:1. I když je coby světová čtyřka velkým favoritem, ze souboje zrovna nadšený není. „Zase mě čeká ta Radkova nepříjemně pestrá hra, absolutně bez rytmu,“ povzdychl si. Dá se očekávat, že totální splachovák to z jeho strany nebude a Štěpánek má reálnou šanci vyhrát klidně i set. Nicméně fyzicky i herně by měl mít favorit navrch a postup si nenechá ujít.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Štěpánek R. - Berdych T. 1:3 4.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip