Články

Steaua – Sparta: oba soupeři vstřelí gól
article image

2.8.2016

Letenští nezvládli úvodní domácí duel 3. předkola Ligy mistrů a po remíze 1:1 se jim vidina postupu přeci jen vzdálila. Na mizerný výkon zkusí zapomenout a v Bukurešti se musí tlačit do ofenzívy, bez vstřeleného gólu půjdou z kola ven…

Loni přivezli z Moskvy nadějnou plichtu 2:2, domácí odvetu ale nezvládli a z postupu do baráže o LM se radovalo CSKA. Před letošní druhou bitvou se Steauaou tak nemusí sparťané podléhat skepsi, postup ještě není fuč. Musí ale výrazně přidat, pokud by zopakovali mizerný výkon z prvního klání, pošupajdí z kola ven. Na Letné byla totiž Steaua lepším a nebezpečnějším týmem a domácí mohli děkovat brankáři Bičíkovi, který je v několika šancích soupeře podržel. Výsledná remíza 1:1 hraje do karet rumunskému celku, který se nemusí v odvetě nikam hnát, naopak Sparta potřebuje minimálně jednou skórovat, jinak se jí sen o účasti v Champions League rozplyne. V jarní části Evropské ligy ale Sparta ukázala, že se prosadit proti silným protivníkům umí  - v Krasnodaru a Římě proti Laziu třikrát gólově udeřila a jednou se trefila i na hřišti Villarrealu. I po odchodu křídelníka Krejčího by měli být Letenští směrem dopředu nebezpeční a věřím, že gólově naprázdno nevyjdou. Ovšem Steaua v Praze předvedla, že je v ofenzívě nesmírně silná, především šikula Stanciu sparťanskou defenzívu hodně proháněl. Očekávám góly od obou týmů!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - St.Bukurešť - Sparta Praha ano 1.81

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip