Šťastný tiket: milion zachránil Depay!

5.2.2015

Jedenáct zápasů zařazených na AKO tiket přineslo milionovou radost do Kroměříže. Na tamní pobočce Victoria Tipu jej podal sázkař s vkladem 110.000 Kč, a i když ho od pohromy dělilo jen šest minut, nakonec vyhrál i poslední favorit!

To musely být nervy! Vžijte se do situace, že si na tiket dáte jedenáct jedniček na vítězství favoritů a během čtyř dnů si postupně zaškrtáváte úspěšné tipy. A pak přijde úplně poslední utkání s tipovaným kurzem 1,20, outsider vede na trávníku suverénního lídra tabulky a do konce mače zbývá chabých sedm minut! Kroměřížský tipér musel mít pořádně zrychlený tep, když sledoval, jak se v nizozemské Eredivisii nedaří favorizovanému PSV zdolat Tilburg. Ten vydržel vzdorovat do 84. minuty, v níž vyrovnal Jürgen Locadia na 1:1. Jenže i tento výsledek by tiket „shodil“ včetně stodesetitisícového vkladu. Pak však přišla velká chvíle mladičkého dvacetiletého forvarda Memphise Depaye, který pouhé tři minuty před koncem zápasu vstřelil vítězný „milionový“ gól!

Tipujícímu tak vyšel následný recept: 11 zápasů + kurzové rozpětí 1,11 až 1,37 (celkový kurz 9,61) + vklad 110.000 Kč = výhra 1.057.100 Kč! Zahrajete si také „akovku“ na favority?