Články

Šťastná sedmička v Lize mistrů za 43 tisíc!
article image

16.12.2014

Hrát Ligu mistrů je velmi lukrativní záležitostí nejen pro jednotlivé kluby, ale i pro sázkaře! O tom se v minulém týdnu v Kraslicích přesvědčil sázkař, který na tamní pobočce Victoria Tipu vsadil vítězný tiket v hodnotě přes 43 tisíc Kč!

Fotbalový odborník si k tipování vybral sedm duelů z posledního kola základních skupin Champions League. Ani v jednom případě se na svém AKO tiketu nesoustředil na konečný výsledek zápasu, ale ve čtyřech případech sázel, zda se v utkání gólově prosadí střelci obou týmů, a třikrát svou sázku postavil na výsledku prvního poločasu. Nejvíce tohoto fotbalového odborníka napínali fotbalisté v Liverpoolu a v Dortmundu. Kapitán „Reds“ Steven Gerrard se totiž proti Basileji trefil až v 81. minutě a Mitrovič z Anderlechtu pokořil Borussii brankou ještě o tři minuty později. Vypjaté nervy však stály za to, vždyť tento sázkař si za vsazenou tisícikorunu odnesl výhru 43.460 Kč! Dokážete složit podobný tiket i vy? Fotbalová sezona se ještě zdaleka neuložila k zimnímu spánku!

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip