St. Pauli – Union Berlín: domácí rozhodnou po půli

3.3.201

Šlágr druhé německé ligy, v němž jde o bundesligový sen! Je to zcela otevřená bitva, ve které se budou soupeři zpočátku lehce oťukávat, ale body nakonec zůstanou doma. St. Pauli rozhodne o svém vítězství až po půli.

Pátý Union má v tabulce o bod více než šesté St. Pauli, a v případě výhry by se dostal na barážovou třetí příčku. Jenže v Hamburku to bude mít složité! O návratu mezi německou smetánku totiž přemýšlejí i domácí, jejichž ambice jsou rovněž nemalé. Lepší formu mají borci z Berlína, kteří neprohráli už pět zápasů v řadě, zatímco domácí po třech nezdarech konečně naplno bodovali až v minulém kole se slabými Drážďanami. Co očekávat od zápasu? Určitě góly! V posledních sedmi vzájemných setkáních jich padlo 26, na podzim domácí Union vyhrál 3:2, přestože už po šesti minutách prohrával 0:2. Taková počáteční smršť se od fotbalistů St. Pauli asi čekat nedá, budou opatrnější, ale s podporou fanoušků by nakonec cennou výhru měli urvat.