Články

St. Pauli – Düsseldorf: skórovat budou oba týmy
article image

22.9.2013

Chtěli se okamžitě vrátit do nejvyšší soutěže, jenže nyní mají borci Düsseldorfu blíže k baráži o záchranu ve 2. lize. I počtvrté však venku dokážou alespoň skórovat a gólově se prosadí i fotbalisté z předměstí Hamburku.

Štace jménem Fortuna Düsseldorf zatím českému stoperovi Martinu Latkovi příliš nevychází. Po přestupu ze Slavie se hned dočkal sestupu a v současnosti se jeho tým trápí i o patro níž. Na bídném postavení Düsseldorfu má zásluhu zejména tragická bilance venku, kde po úvodní plichtě v Kölnu dvakrát za sebou prohrál a k domácímu zisku sedmi bodů tak příliš nepřispěl. St. Pauli naopak patří doma k nejlepším, před svými fanoušky podlehl pouze Bielefeldu 0:1, jinak 3x zvítězil, přičemž pokaždé dokázal skórovat. A protože i spoluhráči Martina Latky se při svých venkovních prohrách vždy trefili do sítě soupeřů, jeví se reálně sázka na to, že oba góly vstřelí gól.     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - St.Pauli - Düsseldorf ano 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip