Články

St. Lutych – Lokeren: obrany se nevytáhnou
article image

26.12.2014

Loni jim zisk belgického titulu unikl o pověstný vlásek, letos už jim nejspíše dávno zmizel v dáli. Borce Standardu Lutych sráží v útoku na nejvyšší příčky děravá obrana, což se projeví také v duelu s Lokerenem. Góly budou padat!

Minulému ročníku belgické ligy dlouho kralovali a měli výrazně nakročeno k zisku mistrovských vavřínů. A nebýt mizerného finiše, titul by byl jejich. Vždyť vyhráli základní část, v níž na Anderlecht získali deset bodů k dobru! Skupinu o titul, do níž se zapojilo šest nejlepších týmů, však vůbec nezvládli, náskok prohospodařili a nakonec za velkoklubem z Bruselu zaostali o dva body… Letos už to taková sláva v podání fotbalistů z Lutychu není, aktuálně jim v tabulce patří sedmá příčka a na lídra Club Bruggy ztrácí už jedenáct bodů. Zatímco venku hrají skvěle a s bilancí 7-1-3 jsou vůbec nejlepším týmem soutěže, doma se neskutečně trápí – před svými fanoušky získali pouhých osm bodů (bilance 2-2-5, skóre 14:17), což je vůbec nejméně ze všech. Na vině je propustná obrana, která neustále chybuje a není s to zachytávat rychlé výpady soupeřů, kteří na stadionu Maurice Dufrasne většinou sází na pevnou obranu a slaví úspěchy s hrou na brejky. S podobným stylem na Standard vyrukuje také Lokeren, jenž disponuje rychlonohými forvardy (De Pauw, Dutra, Abdurahimi), kteří by mohli domácí defenzívu hodně větrat. Poslední vzájemný duel skončil výhrou Lokerenu 4:1, góly by měly padat znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - St.Lutych - Lokeren 2,5 + 1.98

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip