Články

St. Louis – Winnipeg: Blues si poradí s dalším soupeřem
article image

17.3.201

Domácí se v tomto měsíci nadechli k parádním výkonům, které je vynesly až na čelo celé NHL! Jets prožívají opačný příběh a s jejich nadějemi na postup do play off to vypadá už hodně bledě. A v St. Louis si nepolepší, domácí zvítězí.

Mají nejproduktivnější útok (3,31 vstřelených gólů na zápas) a třetí nejlepší obranu (2,21 inkasovaných branek na utkání) v NHL, jejíž základní části momentálně kralují. K tomu se hokejisté St. Louis pyšní také čtvrtou nejúdernější přesilovkou (20,7%) či třetí nejlepší hrou v oslabení (86,3%). V průměru za utkání čelí 26,4 střelám na svou branku, což je druhá nejlepší bilance ze všech, a tak není divu, že patří k hlavním kandidátům na zisk Stanley Cupu! Zatímco rozjetí domácí Blues, kteří vyhráli sedm z posledních osmi duelů, nebudou mít s postupem do play off potíže, hostujícímu Winnipegu hrozí, že se do nadstavbové části sezony nepodívá. Po výměně trenéra se sice Jets výrazně zvedli a oživili naději na účast ve vyřazovacích bojích, momentálně se ale opět trápí a na elitní osmičku Západní konference nabrali kvůli šesti porážkám v posledních sedmi zápasech velké manko. Pavelce a spol. drtí nízká produktivita (2,71), kterou si mírně vylepšili dnes v noci výhrou 7:2 nad Dallasem, a také děravá obrana (2,84), se St. Louis navíc třikrát v řadě prohráli. Ani ve čtvrtém klání neuspějí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - St.Louis - Winnipeg 1 1.62

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip