Články

St. Louis – Philadelphia: urputná bitva!
article image

9.12.2015

Blues si na začátku tohoto měsíce prošli nepříliš povedeným obdobím, třikrát po sobě prohráli a především v ofenzívě se trápili. Výhra nad Arizonou v posledním duelu je ale jistě pořádně nakopla, na Philadelphii si budou věřit!

Herní trápení z úvodu prosince postavení St. Louis v boji o play off nezhoršilo, ambiciózní mančaft z Missouri totiž stejně jako v posledních sezonách patří mezi nejlepší týmy Západní konference. V Centrální divizi jsou Blues aktuálně druzí za Dallasem a v celé konferenci právě jen Stars a Kings dosud získali více bodů. Svěřenci kouče Hitchcocka jsou proslulí svou důraznou a agresivní hrou, nad většinou soupeřů mají fyzickou převahu, kterou uplatňují na obou koncích kluziště. Borci Blues velmi dobře brání (průměr 2,39 IG/Z), jejich nebezpečný útok pak táhnou především střelci Tarasenko (16+11) se Steenem (10+14). Hostující Flyers se naopak herně stále trápí a v boji o play off výrazně zaostávají za konkurenty. V jejich brance sice čaruje český brankář Michal Neuvirth (úspěšnost zákroků 93,7%), ovšem v útoku jsou většinou jaloví (2 průměr G/Z) a kromě kapitána Girouxe (10+14) se ostatní forvardi Flyers trápí. Duely Blues a Flyers většinou bývají skromné na góly a tradice bude znovu dodržena!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - St.Louis - Philadelphia 5,5 1/-5,5 2.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip