Články

St. Louis – Minnesota: bitva s minimem gólů
article image

30.12.2015

Konkurenti z Centrální divize se střetnou potřetí v sezoně a hostující Wild věří, že budou znovu bodovat! Nejprve totiž Blues zdolali na vlastním ledě 3:2, poté v St. Louis padli v prodloužení 2:3. Předvedou, že na rivala umí zahrát?

Bluesmeni dle tradice prožívají skvělou základní část, v Západní konferenci dosud získal více bodů pouze Dallas! Celek ze St. Louis disponuje kvalitním kádrem, hráči jsou fyzicky nesmírně silní a jejich důrazný a agresivní styl hry není většině soupeřů po chuti. Taktiku založenou na pečlivé defenzívě mají hráči Blues také zvládnutou na jedničku, zkušený trenér Hitchcock je na lavičce St. Louis už pátou sezonu… Minnesota ale nebude snadným protivníkem, ostatně o tom se už Tarasenko a spol. letos dvakrát přesvědčili. Také potřetí by měl být k vidění nesmírně vyrovnaný souboj, v němž nebude k vidění mnoho branek. Hostující Wild jsou proslulí výbornou obranou a ve většině jejich duelů (23 z 35) padlo maximálně pět branek. Domácí mají podobnou bilanci, góly fanoušci neuvidí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - St.Louis - Minnesota 5,5 - 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip