Články

St. Louis – Chicago: postup pro Blackhawks!
article image

24.4.2016

Obhájci Stanley Cupu z Chicaga se v sérii s Blues ocitli na pokraji vyřazení. Za stavu 1:3 na zápasy ale zmobilizovali všechny své síly a dvěma výhrami si vynutili rozhodující sedmý duel, v němž chtějí dokonat senzační obrat…

Blues v posledních třech sezonách nepřelezli první kolo play off a letos jim hrozí stejný osud! A hrozící vyřazení by zcela jistě kousali hůř než ta předchozí, vždyť si postupně vypracovali vedení 3:1 na zápasy a zdálo se, že mají obhájce titulu na lopatě. Jenže hvězdného soupeře nedokázali dorazit – pátý duel prohráli v prodloužení 3:4, ten šestý pak vůbec nezvládli a padli 3:6, ačkoliv ovládli první dvacetiminutovku 3:1… To svědčí o jejich výrazně narušené psychice, naopak zkušení Blackhawks znovu ukázali vysoké kvality a do rozhodující sedmé bitvy půjdou ve výrazně větší pohodě než St. Louis. V kádru Chicaga se to hemží hokejisty, kteří podobných rozhodujících duelů již spoustu odehráli a kolena se jim jistě nerozklepou, a to ani z faktu, že jej musí odehrát na ledě soupeře. Fanoušci uvidí velkou bitvu, navrch v ní budou mít hosté!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - St.Louis - Chicago 2 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip