Články

St. Bukurešť – Man. City: favorit neklopýtne
article image

14.8.2016

Hvězdní Citizens loni hazardovali s účastí v Lize mistrů, nakonec ale v Premier League skončili čtvrtí a musí se tak do hlavní soutěže prokousat skrze předkolo. V cestě jim bude stát přemožitel pražské Sparty z rumunské Bukurešti…

Citizens ulovili trenérské eso Pepa Guardiolu, pod jehož vedením chtějí útočit na vítězství v anglické lize i Lize mistrů. Do elitní pohárové soutěže se ale nejdříve musí probojovat! Steaua však není soupeř, před kterým by se měl mančaft z Etihad Stadium sklonit… V létě jeho již tak nabitý kádr posílili stoper Stones, kreativní záložník Gündogan a křídelníci Sane s Nolitem, kvalita tak bude výrazně na straně Manchesteru. Rumunská Steaua prošla do 4. předkola přes pražskou Spartu (1:1, 2:0) a ve dvojzápase byla lepším týmem, především rychlík Stanciu dělal letenské obraně velké potíže. Proti City se tolik do hry nedostane, Angličané budou kontrolovat míč, kombinovat a číhat na šance. Těch by si měli v Rumunsku několik vypracovat, a pokud se nebudou zastřelovat, odvezou si hladkou výhru!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - St.Bukurešť - Man.City -1 2 2.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip