Články

Srbsko – Irsko: domácí zvládnou taktickou bitvu
article image

5.9.201

Naposledy selhali, na Euro se nepodívali a prahnou po reparátu. Fotbalisté Srbska startují kvalifikaci o MS domácím zápasem s urputnými Iry. A gólově chudý duel zvládnou.

Nebude to pro Srby snadný start. Ostrované jsou nebezpeční a nevyzpytatelní, což koneckonců potvrdili i na letošním Euru. Smolně jen remízovali se Švédy, dostali trojku od Belgičanů a na závěr skupiny senzačně udolali Italy, v osmifinále pak hodinu ničili domácí Francii, než je »popravil« dvěma góly Griezmann. Jak se ukáže na startu světové kvalifikace tým, kterému dal definitivně sbohem letitý vůdce Keane? Irským problémem je ofenzíva, jeden vstřelený gól obvykle bývá maximem, zato obrana pracuje slušně a dokáže otrávit kdekoho. Srbové se sice na evropský šampionát nekvalifikovali, i kvůli disciplinárnímu trestu, nicméně o síle a schopnostech talentovaného mužstva není pochyb. Problémem bývá jejich křehká psychika – když se soutěž nevyvíjí podle jejich představ, často odpadnou a pohled na konečnou tabulku tak občas bývá velmi zkreslený. Nicméně na startu kvalifikace budou hodně motivovaní, ještě plní elánu a před bouřícími fanoušky nakonec těsnou výhru ukopou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Srbsko - Irsko 2,5 1/-2,5 3.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip