Články

Srbsko - Česko: za prvními body změnami v sestavě
article image

20.6.201

Český tým si na domácím evropském šampionátu do 21 let ve svém druhém zápase už nemůže dovolit prohru. Jenomže po porážce 1:2 s Dánskem proti sobě bude mít soupeře, který ve svém úvodním vystoupení zaskočil favorizované Němce.

Srbsko

+ dobrá forma, v prvním zápase remizovalo s největším favoritem

- chybí řada opor, které jsou zranění či je na ME nepustily kluby

Česko

+ do sestavy se vracejí absentující Kalas a Kadlec, domácí prostředí

- musí se vyrovnat s prohrou s Dánskem, ačkoliv vedlo

 

Že Srbové, jimž na šampionátu z nejrůznějších důvodů chybí několik opor, hned na začátku připraví o body Němce, největší favority turnaje, se nečekalo. Jenomže balkánský tým ukázal, že nadějných fotbalistů má dost a ve svém úvodním zápase přichystal fanouškům i sázkařům velké překvapení. Nad Němci dokonce vedl, na druhé straně je pravda, že po přestávce, kdy si hlídal remízu, o ní mohl jen chvíli před koncem přijít. Bod ale má, stejně jako patřičné sebevědomí z vydařeného startu.

 

To se zdaleka nedá říct o domácím výběru Jakuba Dovalila. Bez absentujících Kalase a Kadlece, kteří pykali za vyloučení v baráži ještě minulého šampionátu, sice nad Dány první půli vyhrál, ale po přestávce odpadl, přenechal iniciativu soupeři a ten ji využil k výhře 2:1. Nepříjemné na tom je, že pokud Češi nebudou bodovat ani proti Srbsku, naděje na postup ze skupiny bude pryč. „Pokud prohrajete první zápas, není to příjemné. Musíme se dát dohromady a musíme se Srbskem bodovat,“ řekl Dovalil. I proto se v české sestavě čekají změny. Dvě se nabízejí návratem Kalase a Kadlece. První nahradí lehce zraněného Baránka, druhý nejspíše Klimentu či Přikryla, do základní jedenáctky se asi podívá také další ofenzivní hráč Skalák. Češi mohou těžit z podpory fanoušků, na zteč srbské branky je požene hodně naplněná Letná. K postupu potřebují alespoň čtyři body a v posledním utkání ve skupině proti sobě budou mít velmi silné Němce, Srby prostě musí porazit! Podaří se jim to?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Srb-Čes: Kadlec V. ano 3.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip