Články

Srbsko – Bělorusko: pomstí se Bělorusky za minulý šampionát?
article image

26.6.201

Oba týmy měly být podle papírových prognóz už z kola ven, jenže ve čtvrtfinále se postaraly o senzace. Teď si to basketbalistky Srbska a Běloruska rozdají na ME o finále. Bělorusky vypadají kompaktněji a lépe zvládají dramatické koncovky.

Srbsko

+ sebevědomí po výhře nad Tureckem

- silnější týmy je ve skupině předčily, slabší defenzíva

 

 

Bělorusko

+ koncovky, skvělá obrana, zkušenosti

- hodně kolísavá výkonnost

 

 

Tohle se nečekalo. Srbky šly do play off až ze čtvrtého místa osmifinálové skupiny F se třemi prohrami a jen díky tomu, že ve vzájemném duelu porazily o dva bodíky Slovenky. Přesto pak dokázaly jasně porazit 75:63 hráčky Turecka, které postupovaly z prvního místa skupiny E. Mohou za to děkovat neskutečnému výpadku Turkyň ve třetí čtvrtině, kterou prohrály ostudně 11:26. Srbky jsou najednou považovány za černého koně turnaje.

 

Jenže pozor, jsou tu i ostřílené Bělorusky, které se ve vyřazovacích bojích probraly. Osmifinálovou skupinu totiž zakončily třemi prohrami v řadě a hazardovaly s postupem, ale ve čtvrtfinále díky skvělému začátku přetlačily Litevky 68:66. Potvrdily tak fakt, že vyjma duelu s Češkami dramatické koncovky zvládají. Oba týmy se naposledy potkaly na předloňském ME, kdy Srbky vyhrály v defenzivní bitvě 54:48. Přijde pomsta?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Srbsko - Bělorusko 2 2.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip