Články

Spieth J. – Rose J.: golfové eso vstoupí do British Open lépe
article image

13.7.2016

Vletěl do absolutní špičky a stalo se z něj golfové supereso. Američan Jordan Spieth je i velkým favoritem British Open, což potvrdí hned první den ve flightu s anglickou hvězdou Justinem Rosem.

Nejlepší golfisté se nehrnou na olympijské hry, jejich vrcholem jsou majory, a ten nejstarší z nich je právě na pořadu. Již 145. ročník British Open začíná na hřišti ve skotském Royal Troon. K hlavním favoritům patří vedle Daye, J. Johnsona a McIlroye právě bourák Spieth. Není divu, vždyť právě největší podniky jsou jeho doménou a předvádí na nich nejlepší výkony. V loňské sezóně triumfoval na Masters a US Open, na British Open byl čtvrtý a PGA Championship druhý. Letos po 2. místě na Masters sice vyhořel doma (37. příčka), jenže výbuch chce nyní napravit. A za úspěchem půjde hned od začátku, úvodní kola turnajů mu obvykle vycházejí nejlépe. Co proti němu ukáže jeho parťák ve flightu Rose? Také on patří mezi golfovou smetánku, byť ne mezi absolutní extratřídu, naposledy na US Open ostudně neprošel cutem. Navíc na British Open se mu historicky daří ze všech majorů zdaleka nejméně, loňské šesté místo bylo výjimkou. A za Spiethem zaostane.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Kdo lépe celkově - Spieth J. - Rose J. 1 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip