Články

Spartak – Kazaň: hosté zůstanou bez bodů
article image

3.8.201

Fotbalisté Kazaně si vstup do nového ročníku ruské ligy asi představovali jinak, v úvodních dvou kolech nezískali žádný bod a ani jednou neskórovali! Odrazit se k lepším zítřkům zkusí v Moskvě, ovšem favorizovaný Spartak neporazí.

Loni skončila Kazaň v ruské lize pátá a od předkola Evropské ligy ji dělily pouhé dva body, novou sezonu ale rozehrála mizerně a ještě nebodovala. Ba co hůř, dokonce se ani jednou gólově neprosadila! Nejprve totiž padla v Moskvě s CSKA 0:1, poté doma podlehla Permu 0:2. Také třetí kolo odehraje v hlavním městě, odkud se nejspíše znovu bude vracet s prázdnou. Tým prošel přes léto velkou obměnou a na jeho rozhárané hře to je hodně patrné, především přechod do útoku skřípe a šance zahazuje i loňský nejlepší střelec Rubinu forvard Igor Portnyagin. Loni šestý Spartak, na jehož lavičce v létě Murata Yakina vystřídal Dmitrij Alenichev, zahájil přeci jen lépe, když plichtil 2:2 s Ufou a následně zvítězil v Krasnodaru 1:0. V létě sice Spartak přišel o šikovného křídelníka Jurada, jenž odešel do Watfordu, do ofenzívy však získal ofenzivního záložníka Popova z Krasnodaru a kanonýra Zé Luise z Bragy, jenž se hned v prvním ligovém duelu blýskl gólem. Věřím, že Spartaku pomůže k dalšímu triumfu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sp.Moskva - Kazaň 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip