Články

Sparta – Zwolle: na Letné se trefí oba
article image

28.8.201

Ukončí sparťané smolné období a vylepší si podzim zápasy v Evropské lize? Remíza 1:1 z Nizozemska jim dává slušnou naději, ovšem Zwolle je potrápí velmi kvalitní ofenzívou. Skórovat by tak v odvetě mohly oba týmy.

Na hřišti to sice sparťanům skřípalo, ale konečný výsledek 1:1 dává šanci na to, že se český fotbal objeví v osudí při losování skupin letošních evropských pohárů. Pro historii není důležité, že ona zmíněná výchozí pozice je lepší, než výkon, jakým se na hřišti nováčka v evropských pohárech a vítěze nizozemského poháru Sparta prezentovala. Nejenže na poslední chvíli zachraňovala remízu, ale mohla ještě několikrát inkasovat a prohrávat o víc než o jeden gól. Už v 1. poločase totiž její nejlepší hráč - brankář Bičík - chytil domácímu Drostovi penaltu za faul Brabce na Necida a Bičík se předvedl ještě při dalších akcích domácích.

Sparta ale před důležitým zápasem, jenž jí ještě může jakžtakž zachránit evropské plány, řeší nečekaný problém. Po nadějném rozjezdu totiž přišel až nečekaně strmý výkonnostní sešup. Stín vyřazení z Ligy mistrů od švédského Malmö se promítl i do ligové soutěže. Nejprve sparťané doma prohráli 0:1 s ostravským Baníkem a poté si pro stejnou porážku dojeli i do Dejvic na Julisku v derby s Duklou. Dvě porážky v lize za sebou, navíc bez vstřeleného gólu, to je ledová sprcha, a když se k tomu přidá nevalná forma opor (Hušbauer, Dočkal, Costa), nemůže si být Sparta před odvetou ničím jistá. Tím spíš, že Zwolle v pěti utkáních nové sezony ještě neprohrálo a jeho jedinou ztrátou byla právě remíza s českým mistrem. Mladé a útočně laděné mužstvo by si i v Praze mělo vytvořit brankové šance a stejně jako domácí by ani hosté neměli vyjít gólově naprázdno.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Sparta Praha - Zwolle ano 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip