Články

Sparta – Zlín: Pražané mečbol nezahodí
article image

22.3.2016

Druhý mančaft po základní části rozehrál čtvrtfinálovou sérii se Zlínem úspěšně a postupně si vypracoval vedení 3:1 na zápasy. V pátém klání tak může svého soupeře dorazit a zajistit si účast v semifinále. To se mu také podaří!

Ambiciózní Sparta v posledních letech v play off pravidelně selhávala, to se však letos pokusí změnit! A nezačala špatně, ve čtvrtfinále se Zlínem jasně dominuje (3:1 na zápasy) a jediná výhra ji dělí od postupu do semifinále. Celek kouče Jandače převyšuje svého soka v kombinaci, drtí jej v přesilových hrách (5 gólů a úspěšnost 26,32%) a příliš nepouští Zlín do šancí, vždyť v průměru čelí pouze 19,25 střelám na zápas. Moravského soka také předčí v důrazu, není proto divu, že domácí mají výrazně nakročeno mezi nejlepší čtyřku. Zlín spoléhá na výkony gólmana Kašíka, směrem dopředu se mu ale příliš nedaří a v pátém klání se to znovu ukáže. Sparta sérii definitivně ukončí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Sparta - Zlín 5,5 1/-5,5 2.34
Dá gól (včetně prodloužení) - Spa-Zlí: Hlinka J. ano 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip