Články

Sparta – Zlín: Moravané v Praze narazí
article image

15.3.2016

Druhý nejlepší tým základní části vstupuje do play off! Sparta se ve čtvrtfinále extraligy střetne s rivaly ze Zlína a jejich bitvy vždy bývají pořádně vyhecované. Hosté si po vyřazení Třince budou věřit, první výhru ale neukořistí.

Jako tradičně vstupuje Sparta do nadstavbové části v roli jednoho z favoritů na zisk titulu, který ale naposledy získala před devíti lety. Základní část se týmu z Holešovic povedla, jen Liberec získal více bodů a žádný tým nebyl produktivnější než svěřenci kouče Jandače, kteří jako jediní dosáhli na metu dvou set vstřelených branek. Největší síla Sparty právě leží v ofenzívě, která se umí prosadit při plném počtu hráčů i při početní výhodě, využití přesilovek měli Pražané v základní části vůbec nejlepší (úspěšnost 22,58%) ze všech a v play off na ně jistě budou hodně spoléhat. Zlín se po mizerném startu do sezony zvedl a dokonce útočil na elitní šestku, za níž však nakonec o dva body zaostal a musel tak do předkola, kde si poradil s Třincem, který přetlačil až v prodloužení rozhodujícího pátého zápasu! Hosté tak půjdou do série se Spartou o poznání rozehranější, navykli si rychlému tempu play off, zatímco domácí nehráli ostrý zápas dlouhých dvanáct dní. Borci jako Přibyl, Buchtele či Hlinka ale v základní části váleli a náročný kouč Jandač se jistě postará o to, aby do play off nastoupili maximálně motivovaní. Velkou bitvu ovládnou domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta - Zlín 1 1.45
1.tým - počet gólů - Sparta - Zlín 3,5 + 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip