Články

Sparta - Zlín: dobrá forma obou přinese góly
article image

3.2.201

Pokud pomineme lídra z Liberce, narazí na sebe dvě mužstva s aktuálně nejlepší formou. Oběma se daří i střelecky, góly tak ve vzájemném zápase budou padat.

Sparta v sedmi posledních zápasech ztratila jediný bod, Zlín vyhrál čtyři z posledních pěti utkání, pokaždé s plným bodovým ziskem. Proti sobě tak budou stát týmy, které jdou do závěru sezony s výbornou formou, ani jeden si nebude chtít současnou pohodu narušit. V případě úspěchu může Sparta snížit dvanáctibodovou ztrátu na vedoucí Liberec, hosté mají z osmé příčky menší osmibodové manko na šestou Olomouc, která drží poslední místo pro přímý postup do čtvrtfinále play off. Motivace tedy pro obě mužstva velká, pro hostující Zlín možná i proto, že Sparta ve vzájemných zápasech v domácím prostředí v základní hrací době neprohrála sedmkrát po sobě.

 

Domácí se na poslední chvíli posílili o brankáře, proti Zlínu se tak může poprvé předvést Daniel Taylor, Kanaďan se zkušenostmi z Kontinentální ligy a také z NHL, který většinu sezony odchytal v Medveščaku Záhřeb. Sparťané v poslední době k útočné síle přidali také lepší defenzívu, v posledních čtyřech zápasech inkasovali jen čtyřikrát, ale tentokrát ale góly padat budou, protože oběma mužstvům se v útoku v poslední době vede.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta - Zlín 4,5 + 1.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip