Články

Sparta – YB Bern: sparťané složí vítězný reparát
article image

2.10.201

U první zkoušky v evropské fotbalové škole propadli, v roli druhého zkoušejícího se na Letné představí „profesoři“ z Bernu, kteří na úvod vyškolili učedníky z bratislavského Slovanu! Dnes však sparťané vítězně zaberou!

Sparťané padli v Neapoli 1:3, když neudrželi nadějné vedení po brance Josefa Hušbauera. To fotbalisté Young Boys si v Bernu pohráli se svěřenci Františka Straky a vyprovodili Slovan pětigólovým debaklem. První branku švýcarského týmu vstřelil český obránce Jan Lecjaks. Young Boys skončili v minulé sezoně na bronzové příčce tamní Super League a i aktuálně jim patří třetí místo. Po třetím ligovém vítězství v řadě (v neděli zdolali druhý Curych 2:1) a triumfu v Evropské lize jsou v pohodě a případná výhra v Praze by je v předpokládané bitvě se sparťany o druhou příčku ve skupině I dostala do šestibodové výhody. Letenské povzbudilo vítězství 2:0 v derby nad Slavií, ale teď se potřebují předvést na evropské scéně. Se snajprem Davidem Lafatou by se jim to mělo podařit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - YB Bern 1 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip