Články

Sparta – Vítkovice: kdo najde cestu z krize?
article image

22.12.2015

Pražani reprezentační pauzu jistě přivítali, v prosinci totiž prohráli tři ze čtyř duelů a v tabulce si výrazně pohoršili. Proti Vítkovicím se pokusí naladit zpět na vítěznou vlnu, aby se jim nejlepší šestka soutěže znovu nevzdálila!

Sparta neprožívá zrovna ideální období, proto jí jistě prospěla možnost během Channel One Cupu pořádně si zatrénovat. Celek kouče Jandače v poslední době zrazovala jinak velmi dobrá ofenzíva, ve třech ze čtyř prosincových zápasů vstřelila maximálně jednu branku a pouze při triumfu 4:3 nad Mladou Boleslaví připomněla, že góly střílet umí. Proti Vítkovicím bude znovu chtít ukázat ofenzivní sílu a na vhodnějšího protivníka asi nemohla narazit. Severomoravský mančaft se dlouhodobě utápí v mizérii a už pět zápasů v řadě nebodoval. Navíc na Spartu se Vítkovicím nedaří, poslední tři duely na jejím ledě prohrály a inkasovaly hrozivých 17 gólů! Alespoň čtyři branky by domácí měli vstřelit…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - Sparta - Vítkovice 3,5 + 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip