Články

Sparta – Villarreal: oslabení Letenští neuspějí
article image

13.4.2016

Žlutá ponorka se v prvním čtvrtfinále Evropské ligy zastřelovala, přesto dokázala zvítězit 2:1 a má tak k postupu přeci jen blíž než Sparta. Pražani budou v odvetě postrádat kvůli trestu o zranění několik opor a to se projeví…

Navzdory prohře 1:2 na stadionu Mestalla mají sparťanští fotbalisté solidní šance na postup do semifinále Evropské ligy. Důležitou venkovní branku Pražanů vstřelil stoper Brabec, jenž však bude v odvetě kvůli karetnímu trestu chybět, to samé platí také o Costovi a zranění nejspíš nepustí do boje ani Holka s Mazuchem, Zahustelem a Váchou. Kouči Ščasnému se tak kompletně rozpadla obrana! To není před těžkou odvetou příliš pozitivní zpráva… Ofenzivní síla Villarrealu je obrovská, v prvním klání se Spartou si Žlutá ponorka dokázala vypracovat celou řadu nadějných příležitostí ke skórování a jen vinou mizerné koncovky nezvítězila vyšším rozdílem. Bombarďáci Bakembu se Soldadem či rychlík Suarez budou nesehranou defenzívu Letenských opět pořádně prohánět, už by se ale nemuseli tolik zastřelovat… Sparta bude opět spoléhat na obranu a zkusí trestat protivníka z rychlých kontrů, kvalita čtvrtého mančaftu španělské Primera Division ale nakonec převáží!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - Villarreal 2 2.05

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip