Články

Sparta – Třinec: přestřelka v Holešovicích!
article image

27.9.201

Letošní extraliga se zatím nese ve znamení obran a defenzivního hokeje, diváci v Holešovicích by si ale měli přijít na své! Hráči Sparty i Třince totiž vyznávají ofenzívu a v jejich zápasech o góly nouze nebývá! Uvidí tak přestřelku.

Krok s nejlepšími drží na startu extraligové sezony pražská Sparta, která po létech strádání konečně vzývá nějaký úspěch. Zatímco vedoucí Slavia či třetí Hradec Králové spoléhají především na poctivou defenzívu a k vítězství jim stačí vstřelit dva či tři góly (Slavia má dokonce víc bodů než vstřelených branek), Sparta se tlačí do útoku. V pěti odehraných zápasech třikrát vstřelila pět či více branek, naposledy rozmetala Karlovy Vary na jejich ledě 6:1! Její defenzíva ovšem není bezchybná a nezaujatého diváka tak musí zápasy Tona a spol. bavit. V 6. kole doma přivítá tápající Třinec, který ji vyřadil v posledním čtvrtfinále play off. Oceláři se zatím nemohou pořádně chytit, triumf 6:4 v posledním utkání nad Chomutovem byl jejich teprve druhou výhrou. Loni se oba protivníci potkali jedenáctkrát a v zápasech padlo celkem 72 gólů. I letos zatím při jejich utkáních padá v průměru šest branek, a tak se dá opět očekávat přestřelka!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta - Třinec 5,5 + 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip