Články

Sparta – Třinec: Oceláři mají finálový mečbol
article image

6.4.2015

Nejenže ztratili vedení 2:0 na zápasy, ale moc nechybělo, aby neprohrávali 2:3! Hokejisté Třince měli v pátém pokračování série se Spartou kliku a stojí krůček od finále. Promění mečbol, nebo Pražané sérii ještě prodlouží?

Sparta

+ protivníka už přehrávají, výhoda domácí tvrzi

- pod tlakem, musejí vyhrát

 

Třinec

+ psychická výhoda z mečbolu, ofenzivní síla

- jako by jim docházela šťáva, přišli o suverenitu

 

Po dvou úvodních domácích zápasech, které vítěz základní části zvládl, se zdálo, že Sparta bude v semifinálové sérii tahat za kratší konec. Jenomže na svém ledě dokázala zkušeně srovnat krok a v pátém pokračování na třineckém ledě byla lepší. Nakonec ale padla v nájezdech, kdy se blýskl domácí navrátilec do sestavy Irgl. „Prohráli jsme nezaslouženě, ale ještě se sem vrátíme,“ burcoval útočník Pražanů Vondrka.

Sparťané mají důvod si věřit. V letošním play off ještě na domácím ledě nezaváhali, ve své hale vyhráli od únorové porážky s Kometou sedmkrát v řadě. Navíc proti Ocelářům si letos nadále drží kladnou bilanci 5 výher a 4 porážek, kterou mohou ještě vylepšit. Opěvovaný třinecký útok mívá problémy s defenzívou Pražanů, v devíti letošních zápasech hned čtyřikrát vstřelil pouze po gólu. Jak to bude vypadat v šestém pokračování semifinálové série? Využijí Třinečtí mečbol, nebo se rozhodne až v sedmém klání na jejich ledě?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Sparta - Třinec 6,5 + 3.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip