Články

Sparta – Třinec: lídr body doma neztratí!
article image

25.12.2013

S náskokem 10 bodů na druhý Hradec si užili čtrnáctidenní pauzu hráči vedoucí Sparty a po návratu na led budou chtít výhrou proti Třinci ukázat, že si udrželi skvělou formu. Oceláři na hřišti Sparty naposledy padli 3:8, domácí opět zvítězí!

Na výlety do hlavního města nevzpomínají Oceláři příliš v dobrém. Obzvláště na ledě v Holešovicích se jim příliš nedaří – vyhráli tam jeden z posledních pěti zápasů a v tom jediném letošním dokonce od Sparty utrpěli potupný výprask 3:8! Doma poté sice neoblíbeného soka porazili v nájezdech 3:2, na ledě Pražanů ovšem znovu budou outsidery. A to nejenom kvůli špatné bilanci na sparťanském hřišti. Ambiciózní mančaft z Třince totiž neprožívá příliš podřenou sezonu, od poloviny listopadu nebyl schopen vyhrát více jak dva zápasy v řadě a nasbíral více porážek (8) než vítězství (4). Obzvláště venku se Ocelářům nedaří, v posledních šesti duelech mimo svůj stadion triumfovali pouze na ledě posledního Chomutova… To Sparta letos září – inkasuje málo branek a naopak jich hodně střílí, vždyť jich má na kontě už 132, zatímco druhé nejproduktivnější Vítkovice se ještě do trojciferných čísel ani nedostaly… V domácím prostředí Pražané září a vyhráli 13 z 15 utkání, s Třincem si znovu poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta - Třinec 1 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip