Články

Sparta - Třinec: domácí potvrdí svou útočnou sílu
article image

12.1.201

Oba sice patří k favoritům na titul, ale na postavení v tabulce to odpovídá jen v případě Sparty. Duel s Třincem to jen potvrdí, domácí tým po výpadku s Plzní opět ukáže svoji útočnou sílu.

Plzni v neděli vstřelila jen jeden gól a hlavně poprvé od začátku sezony, kdy hraje v O2 aréně, v ní nebodovala. Přesto by se tak kvalitní tým, jakým Sparta v současné době disponuje, tím neměl nechat rozhodit. Hned po vedoucím Liberci druhý nejproduktivnější útok jí v tom může hodně pomoci a Sparta se vrátí k minulým zápasům, kdy se jí střelecky dařilo. Vždyť předtím třem soupeřům dala minimálně čtyři branky a vedoucímu Liberci dokonce pět.

Ještě před nedávnem by právě na střelecké hody byl Třinec ideálním soupeřem, ale nyní je to už přece jen těžší. Už poněkolikáté v sezoně nový trenér a změny v týmu přinesly přece jen větší důraz na obranu a Třinec už tolik neinkasuje jako dřív. Nicméně tentokrát to bude mít proti sparťanské útočné síle hodně těžké a několika gólům ve své brance nezabrání.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - Sparta - Třinec 3,5 + 2.16

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip