Články

Sparta – Steaua Bukurešť: Letná oslaví výhru
article image

25.7.2016

Letenští v posledních letech v bitvách o Ligu mistrů pravidelně selhávali, velkému komplexu ale chtějí letos učinit přítrž! Jejich prvním soupeřem v 3. předkole bude silná rumunská Steaua Bukurešť, která nedá kůži lacino…

Sparta mezi klubovou elitou kontinentu absentuje již jedenáct let a dlouhé čekání letos zkusí prolomit! Svěřenci kouče Zdeňka Ščasného vyzvou úřadující rumunské vicemistry ze Steauay Bukurešť, kteří si LM zahráli naposledy v roce 2013. Sparťanská sestava prošla přes léto mírnou obměnou – letenskou defenzívu v létě vyztužil Michal Kadlec z Fenerbahce, odešel však ofenzivní tahoun Krejčí, kterého získala italská Boloňa, což je pro Spartu velká ztráta. V přípravě Pražané příliš nezářili a především se střílením gólů měli potíže. V generálce s Fenerbahce bez branek plichtili a nepředvedli špatný výkon, musí však zlepšit zakončení. Sebedůvěru do těžkého klání Pražanům jistě dodá úspěšná jarní jízda Evropskou ligou, během níž si poradili s ruským Krasnodarem (1:0, 3:0) a římským Laziem (1:1, 3:0). Steaua loni v pohárech selhala, když v boji o LM nestačila na Partizan (1:1, 2:4) a v předkole EL prohrála s Rosenborgem (0:3, 1:0). Letos tak má co napravovat, ovšem přes léto spíše oslabila, když odešli forvard Chipciu do Anderlechtu a stoper Varela do PAOK Soluň. Očekávám velkou bitvu, navrch v ní ale bude mít domácí Sparta!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - St.Bukurešť 1 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip