Články

Sparta – SonderjyskE: Letná bude slavit
article image

24.8.2016

Podzim v pohárové Evropě si mohou v případě úspěchu zajistit sparťanští borci. Bezbranková remíza, kterou uhráli v Dánsku, je ale v pohárové matematice zrádným výsledkem, případná inkasovaná branka by mohla jejich snahu zhatit…

V boji o Ligu mistrů selhali, musí tak projít alespoň do Evropské ligy. Sparťanští fotbalisté k tomu ale potřebují ve 4. předkole vyřadit dánské SonderjyskE, které se ukázalo být houževnatým protivníkem. K prvnímu utkání cestovali Letenští jako mírní favorité na vítězství, ovšem nepředvedli ideální výkon a několikrát je od pohromy zachránil skvělým zákrokem brankář Koubek. SonderjyskE na ně vyrukovalo s důraznou hrou, místo kombinace kopalo dlouhé balony do vápna a čekalo na standardní situace. A podobný styl hry se od dánského mančaftu dá čekat i pro odvetu na Letné, případná vstřelená branka by jeho šance na postup hodně zvýšila. Ani Spartě se v prvním utkání nedařila mezihra, přesto mohla zvítězit, ovšem gól Šurala deset minut před koncem rozhodčí kvůli ofsajdu neuznali. Pražané na tom jsou ale technicky lépe, což by se nakonec mělo v druhém klání projevit. Po nevydařeném startu do sezony se potřebují chytit a to se jim podaří!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Sparta Praha -1 /-1,5 - Sönderjyske 1 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip