Články

Sparta – Slovan: rivalové se v přáteláku rozejdou smírně
article image

4.9.2013

Platili za nesmiřitelné rivaly, jenže federální časy jsou dávno pryč. Přátelský zápas pražské Sparty s bratislavským Slovanem má být oslavou fotbalu a představením nových zvučných posil. Zkrátka tradiční remízová podívaná...

Příjemně si vyplní reprezentační pauzu a ještě se při tom pokusí naplnit Letnou. Fotbalisté Sparty si k přípravě pozvali Slovan a vůbec poprvé představí svoji velkou posilu do defenzívy Tomáše Ujfalušiho. Trenérům chybí hned osm reprezentantů, dalších pět hráčů je zraněných, a tak šanci dostanou i mladíci. „Je možné, že fanoušci uvidí některé hráče základní sestavy na trochu netradičních postech,“ upozornil trenér Lavička. I z toho se dá soudit, že půjde v prvé řadě o přátelský duel, jehož clem je pobavit fanoušky. V hostujícím dresu se má vůbec poprvé objevit nejlepší střelec v historii slovenské reprezentace Róbert Vittek, jenž se po desetiletém působení v zahraničních klubech vrátil domů. Bude to spíš show, remíza uspokojí oba.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Sparta Praha - Slovan Bratislava 0 3.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip